Můj Cosplay život

4. dubna 2015 v 20:21 | [ki:ta] |  Autor
Zdravím vás.
Kromě psaní a grafiky také občas dostanu chuť vytvořit něco hmotnějšího. A tím je cosplay.


Můj první cosplay jsem udělala asi někdy v roce 2009, kdy byla in Naruto scéna a v České republice bylo spoustu Naruto/Cosplay týmů. No a já měla Tým svůj. Bylo to super, zbožnovala jsem to. Ale na "trhu" jsme moc dlouho nevydrželi a skupina se nám po pár videích rozpadla. Každopádně jsem do těch cosplayů vyhodila spoustu peněz. Dokonce jsem si ušila i Akatsuki plášť... který mě stál kolem 800 minimálně :D Nechápu, kde jsem na to vzala... :D + jsme si ještě koupily ojetou kameru, na kterou jsme natáčeli :D No i když to nevyšlo s Týmem, tak mám krásné vzpomínky a fotky :)
Cosplayovala jsem Sakuru. (Jedna z těch lepších fotek :D) a také random postavy, které jsme potřebovali na natáčení.


No potom jsem si dala od cosplaye dlouhou pauzu. Myslím že čtyři roky. Mezitím jsem začala hrát Lolko a světe div se, udělala jsem si v roce 2014 svůj první Lol cosplay. Female Lee Sin. Spoustě lidí se líbil, i když mi příjde takovej... obyčejnej :D Nejdražší na celém cosplay byla paruka. A nejtěžší bylo vymyslet přední část opasku.
Lee Sina v lolku nehraju, takže jsem měla velkem problém s jeho pózama. Další špatná věc na Lee Sinovi je to, že má okolo očí pásku... a já ten cosplay brala vážně a tu pásku jsem fakt nosila... takže jsem viděla během všech conů jenom tohle:
+ musíte brát v úvahu, že mám skoro čtyři dioptrie na každém oku :D
A tohle je zase ta nejvíc epická fotka mého cosplay female Lee Sina:

Momentálně nemám peníze na cosplay a raději je utratím za cestu za přítelem :D Takže necosplayuji :) Ale mám zálustk na Bladecraft Oriannu :))
Co vy, zajímá vás cosplay? Máte nějaký, znáte někoho? :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama