Duben 2015

YunJae chaptered REC list (en)

10. dubna 2015 v 23:51 | [ki:ta] |  REC
YunJae: doporučené dokončené anglické povídky.

Vysvětlivky:
D - dlouhá (miluju dlouhé povídky, tak si zvykejte :D)
<3 - oblíbená

Název: Damaged
Žánr: Friendship, Romance, Future AU, Angst
Shrnutí: On a cold winter's day he cast their love away for the sake of his family. The following autumn an act of vengeance left their love beyond the reaches of forgiveness. Two summers later a fan's anger and the ultimate act of self-sacrifice would redefine everything they knew about love, pride, selfishness, and forgiveness.
<3, D

Žánr: Angst, Romance, Crack (I guess)
Shrnutí: After a fateful accident on Christmas Eve, loving and happy Kim Jaejoong would change. Learning to build up walls once Christmas time came made him both cold and lonely, past extrovert turning into an introvert. Three years later when he thought for everything to be the same he bumps into Jung Yunho, a man who quickly turns him around, but for how long? The question is: Will he be able to grasp the chance of happiness he's given or will he lose every ounce of hope to ever love again if it turns into another disaster?
<3

Název: Echo of Dusk
Žánr: AU
Shrnutí: Two men met one cold, winters day. One, a cook's assistant, the other a young lawyer. The year was 1950, when this instant attraction occurred… However, the threat of civil war loomed and the two found themselves faced with the risk of separation. Yunho swore he'd protect JaeJoong at all cost…but sometimes things don't always go the way we want them to.This is the process of two lovers healing each other…
<3, D

Název: Echo of Dawn (pokračování Echo of Dusk)
Žánr: AU
Shrnutí: JaeJoong and Yunho are seemingly a pair not even fate can break apart. They even survived through the war as forbidden lovers. But knowing this, it may not be enough to distill the waters of envy. As Yunho battles not only with the workplace politics of his job but with his admirers, JaeJoong soon starts to feel the burden of keeping their love a secret. But when JaeJoong's possessiveness and Yunho's over-protectiveness collide, will the secret they tried so hard to protect expose them to unimaginable consequences?
<3, D

Žánr: Supernatural, AU
Shrnutí: Jaejoong keeps himself cut off from his pack of werewolves, afraid of what they'll think when they find out he's their Alpha's destined mate. But when bodies start to pile up and a stray wolf is given to them by their sworn enemies, Jaejoong realizes he might not be able to keep his secret for much longer. Even if it means the end of everything he knows.

Aktualizováno: 10. 4. 2015

Nový článek

9. dubna 2015 v 21:13 | [ki:ta] |  Blesková informace
Jenom vám chci říct, že sem asi budu dávat i nějaké svoje D.I.Y projekty. Zbožnuju tvoření zajímavých věcích a možná by to někoho zajímalo ^^
Jinak teď nemám moc času na psaní a hlavně chuť. Ale chtěla bych sem postnou pár dalších recenzí. :)
See ya ^^

Přečteno: Echo of Dawn YunJae (en)

8. dubna 2015 v 20:49 | [ki:ta] |  Přečteno
Summary: JaeJoong and Yunho are seemingly a pair not even fate can break apart. They even survived through the war as forbidden lovers. But knowing this, it may not be enough to distill the waters of envy. As Yunho battles not only with the workplace politics of his job but with his admirers, JaeJoong soon starts to feel the burden of keeping their love a secret. But when JaeJoong's possessiveness and Yunho's over-protectiveness collide, will the secret they tried so hard to protect expose them to unimaginable consequences?

Affairs of the heart that start out in the dark usually stay with the night - where no one can see them, at least not together…" - S. Nicks

Můj názor: Jak už jsem říkala u prvního dílu... naprosto úžasná povídka. Chtěla bych ji zapomenout a zažít všechny ty pocity znovu, protože jsem si užívala každou větu :) Vřele doporučuju!

Přečteno: Echo of Dusk YunJae (en)

7. dubna 2015 v 20:51 | [ki:ta] |  Přečteno
Summary: Two men met one cold, winters day. One, a cook's assistant, the other a young lawyer. The year was 1950, when this instant attraction occurred… However, the threat of civil war loomed and the two found themselves faced with the risk of separation. Yunho swore he'd protect JaeJoong at all cost…but sometimes things don't always go the way we want them to.This is the process of two lovers healing each other…
WARNING: OCCASIONAL IMPLICATIONS OF RAPE


Můj názor: tahle povídka spolu s jejím pokračováním je mojí nejoblíbenější povídka na YunJae... četla jsem ji s nadšením. Autorka ví, jak psát, jak působit na lidi. Nejdřív jsem si myslela, že to nebude tak dobré, protože je to příběh z války... ale nakonec je to právě válka, která mě donutila ten příběh milovat. Zbožňuju, když je jeden z páru ten více slabší a potřebuje někoho, komu by mohl věřit.

Kapitolovky: DBSK

6. dubna 2015 v 20:56 | [ki:ta] |  Informace

Pár: Yunho/Jaejoong
Děj: Yunho je zbohadlík, který vlastní grafickou firmu. Na cestě z práce nabere stopaře, který si říká Havran. Je to ještě teenager, který se snaží vydělat peníze prostřednictvím prostituce.
Venku prší, a tak se Yunho smiluje a pozve mladého prostituta k sobě domů.
Stav: Rozepsaná

4. kapitola /VP/

6. dubna 2015 v 20:29 | [ki:ta] |  Věčné pouto
4. Kapitola


Situace o Dracu Malfoyovi se během jednoho dne rozkřikla po celé škole. Napomohli k tomu Zmijozelové, kteří si neustále vymýšleli různé důvody Dracovi nepřítomnosti v hodinách. Co den, to další absurdita. Denní věštec také připojil ruku k dílu, když napsal o záhadné nemoci, která zužovala syna čerstvě zavřeného smrtijeda: Luciuse Malfoye. O kletbě nepadla ani zmínka.

Recenze: SCP - Containment Breach (0.8.1) horror

5. dubna 2015 v 10:40 | [ki:ta] |  Hry: recenze

Recenze: SCP - Containment Breach (0.8.1) horror

Název: SCP - Containment Breach
Verze: 0.8.1
Žánr: Horror
Datum vydání: 14.04.2012 (0.1 verze)
Developer: Joonas Rikkonen
Mód: Single-player
Požadavky: 155 MB volného místa na disku
Licence: Freeware
Internetové stránky: http://www.scpcbgame.com

SCP - Containment Breach je free survival horrorová hra, která vás vezme na místo utajené organizace SCP Foundation, která se zabývá výzkumem neobvyklých artefaktů, objektů a bytostí, které ohrožují normalitu našeho světa. Hraješ za zločince, který byl za svůj hřích odsouzen jako testovací subjekt. Všechno se ale zvrtne, když jsi zavřen v místnosti s SCP-173. Příšerou, která ti rozsápe krk, jestliže mrkneš. A aby toho nebylo málo, dveře se v místnosti pokazí a SCP-173 se tak může volně pohybovat po celé budově. Tvým úkolem je dostat se ven a to nejlépe živý.

Můj Cosplay život

4. dubna 2015 v 20:21 | [ki:ta] |  Autor
Zdravím vás.
Kromě psaní a grafiky také občas dostanu chuť vytvořit něco hmotnějšího. A tím je cosplay.

Přečteno: Bellingrath JaeChun (en)

3. dubna 2015 v 16:21 | [ki:ta] |  Přečteno
Summary: Jaejoong takes a break from his life as a Kpop star, books a room at an isolated bed & breakfast in North Florida, and finds something much more important than rest and relaxation.


Můj názor: tohle je TOP1 Jaechun povídka. I jestli nemusíte zrovna tento pár... přečtě te si ji. Nádherně napsaná. Budete ji zbožňovat :3 Brzy mám v plánu si ji přečíst znovu, protože za ty roky už si nepamatuju, o čem přesně byla :D Ale byla perfektní... takové povídky nastaví žebříček ostatním XD

3. kapitola /Šero/

2. dubna 2015 v 14:01 | [ki:ta] |  Šero

3. kapitola

(5. prosince, čtvrtek)
Nebudu vám ani říkat, že jsem nemohl skoro dospat dalšího rána. Jestli dneska přivezou nějaké zvíře na operaci, chraň ho pán Bůh. Sotva od sebe dokážu odlepit oči, natož abych ordinoval. Ale dobře, nějak to zvládnu. Doufám.
Jelikož jsem včera nestihl přihlásit auto na úřadě a moje staré samozřejmě nejelo, budu muset zase pěšky. Ale tentokrát s úsměvem na tváři.
No dobře, budu nadávat a mračit se až k přechodu. Ale komu by se chtělo do té zimy? Měl bych se přestěhovat do teplých krajin.

Přečteno: Lifeline YunJae (en)

1. dubna 2015 v 11:51 | [ki:ta] |  Přečteno
Summary: Yunho is a kind-hearted man from Tongyeong, Korea, who was once contaminated by the HIV virus. To spare his loved ones from the grief, he decides to leave his life behind to spend his remaining days in Tokyo, Japan, where he meets the foul-mouthed, short-tempered Jaejoong. Will love blossom between the two, and what will be Jaejoong's reaction when he learns of the other's fate?


Můj názor: u téhle povídky jsem brečela jako malé dítě. Už od začátku víte, jak to bude končit... a přesto vás to nezastaví. Líbí se mi, že tohle téma se v povídkách moc nevyskytuje a proto je to takové "originální"