Únor 2014

Napadla mě povídka na YunJae

2. února 2014 v 10:00 | [ki:ta] |  Blesková informace
Nevím, jak se to stalo. Ale dostala jsem takový menší nápad na YunJae povídku. Yunho by byl ale o takových osm let starší než Jaejoong. Asi by to byl román, protože bych chtěla překopat Yunhovu povahu. Rozhodně bych to chtěla psát z Yunhového pohledu, protože chci ukázat, jak se mění z chladného muže na někho, kdo cítí lásku.
Teď k ději: Jaejoong utekl z domova aby se stal zpěvákem, jenže ho nepřijmuli. A domů se bojí vrátit, zvlášť po tom, co mu řekl jeho otec. Protlouká se městem a snaží se kdekoli vydělat peníze na trochu jídla. Je to tři dny, co se pořádně nevyspal a žaludek má prázdný už několik hodin a tak rozhodne se nabídnout své tělo prvnímu člověku, který se na něj podívá. Yunho, vlastník jedné designové firmy ale rozhodně nemá v plánu spát s takovým štěnětem a tak mu strčí několik wonů a pošle ho pryč. Co se ale stane, když ten stejný kluk se za týden objeví znovu u Yunhového domu s horečkou?

Ráda bych slyšela, co si o tom myslíte.

****
Co se děje s Šerem? Nějak jsem přestala mít chuť psát sladké povídky o ničem. Ale mám už třetí kapitolu a spousty nápadů, jenom je sepsat. Ono to zase přijde, nebojte. :))