XXI. kapitola: Volej k nebi přání

2. prosince 2013 v 4:00 | [ki:ta] |  Alfa

21. kapitola: Volej k nebi přání


Heechul cítil, jak mu z koutku pravého oka, teče slza. Dřív, než ji někdo stačil zahlídnout, se otočil na podpatku a vyběhl na chodbu. Musel si sbalit všechny věci. Musí najít bratra. Potom se postará o schovaný flashdisk.
Siwon v jejich pokoji nebyl. Asi šel kouřit, což jak Heechul zjistil, byla jedna ze Siwonových špatných vlastností, které si odnesl z minulosti. Nekouřil moc, jenom když byl naštvaný. Což teď určitě byl.
Rozhlédl se kolem a začal si cpát do nejbližší igelity svoje věci. Ne, že by jich měl mnoho, ale přece jenom něco našel. Když byl hotový, uslyšel na svých dveřích zaklepání. K jeho překvapení dovnitř vešel Donghae.
"Vím, že budeš chtít jet za bratrem. A je mi jasné, že Tě asi nedokážu zastavit, jenom bych byl rád, kdyby sis mě vyslechl."
Heechul si zkousl spodní ret. Nechal si vteřinku na rozmyšlenou, než přikývl. Sedli si na postel.
"Eunhyuk se ti asi nikdy nepochlubil, jak jsem se sem dostal, že?" Donghae se usmál.
Heechul zakroutil hlavou. Moc neměl náladu poslouchat nějaké příběhy, ale už tu seděli a přišlo mu netaktní prostě odejít.
"SME1 měla misi. Byla podobná té, jakou jsi měl ty a Siwon. Byla to jedna oslava narozenin strašně zazobaného pána. Můj otec. Bohužel si tam pozval i několik nesprávných lidí, kteří byli na seznamu policie. SME1 se teda rozhodla se o to postarat. Naběhli tam všichni agenti, co tady pracovali v té době i z čínské pobočky nebo jak bych to nazval.
V tu chvíli jsem ho uviděl. Blonďatý anděl. Myslím, že to byla jeho první akce, ale zbraň držel pevně. SME se podařilo nahnat všechny, kdo měli být zatčeni do kruhu. Jenže jeden z nich měl zbraň. Ukázal s ní na Euhyuka a ten vystřelil. Chlap byl mrtvý na místě. Spustil se chaos. Mafiáni využili situace a začali utíkat. Ozvaly se další rány z pušek. Potom si jenom pamatuju, jak mi krvácí stehno a někdo mě táhne pryč.
Byl to Eunhyuk, strašně brečel, že mě nechtěl postřelit. Pořád se mi omlouval a snažil se nějak zastavit krvácení. Když nad tím teď přemýšlím, je to celkem vtipné. Pamatuju si, jak jsem ho donutil zavolat sanitku, protože by ho to asi nenapadlo. Zjistil jsem, jak se jmenuje. A řekl jsem mu, že si ho najdu, aby mi za oplátku koupil aspoň jedno kafe. A to bylo poprvé, kdy jsem ho viděl se usmát.
Zamiloval jsem se. Nejde to říct jinak. Když jsem se uzdravil, našel jsem trenéra a zaškolil se. Od té doby je ze mě Stringer: agent, na volné noze. Potkali jsme se na další akci, kdy jsme oba dva měli za cíl jednu a tu samou osobu. Když bylo po všem, koupil mi slíbené kafe. Z kafe se stala večere a z večeře snídaně. Od té doby jsme spolu.
Chci ti tímto říct, že nezáleží na tom, jak ses sem dostal, ale záleží na tom, jaké dobré věci jsi tady udělal a Ty jsi je udělal. Ať už půjdeš kamkoli, to jediné, o co tě prosím, je, dokonči s námi poslední akci."
Heechul z Donghaeho nespustil oči. Proč i on nemůže mít někoho, jako má Eunhyuk? Zatraceně, vždyť Donghaeho postřelil a on mu odpustil. A odpustil by mu mnohem horší věci. Určitě. Heechul si povzdechl.
"Co je to za akci?"
"Najít důkazy a zničit Gang králů. Chceme zachránit Yesunga. Asi tam doopravdy vpadneme a hodil by se nám někdo, kdo to uvnitř zná."
Heechul přikývl. Sice chtěl bratra vidět co nejdříve, ale vydržel bez něho několik let, pár dní ještě počkat může. Navíc, možná bude všechno jiné, než se na první pohled zdá.
"Dobře. Znám nazpaměť šachty. Můžu je nakreslit. Anebo," v ten moment ho to napadlo. V souborech, co stáhl v gangu, byl i plán budovy, ve které jsou. Budovy jsou dvě, jedna je pracovní a druhá, kde se ostatní členové zdržují a vymýšlejí různé plány. Byla to stará továrna.
"Budu potřebovat Kyuhyuna. Jdeme," zavelel. Vstal z postele. Tašku nechal taškou a přesunul se zpátky do společenky. Ostatní pořád seděli na svých místech. Heechul si všiml, že Hankyung zavřel pusu, jakmile otevřeli dveře, takže usoudil, že o něm mluvil. Nevadilo mu to, aspoň už nebude muset nikomu nic vysvětlovat o své minulosti.
"Možná jsem to měl udělat už dávno, ale… nevěřil jsem Vám. Byl tu Yesung, nebyl jsem si jistý, na jaké je straně, až do teď," Heechul se zatvářil zahanbeně. Byl hlupák. Všechno mohlo dopadnout jinak.
"Co jsi měl udělat už dávno?" zeptal se Hankyung.
Heechul otevřel pusu a vložil si do ní palec s ukazováčkem. Což určitě nebylo na první pohled příjemné. Ani ne za pár sekund vytáhl spodní stoličku číslo 7. Skoro tam nedržela. Při každém jídle musel kousat na druhé straně. Jablka a ostatní tvrdé věci měl přísně zakázané nebo by mu zub okamžitě vypadl. Byla to jenom kamufláž. Přešel k umyvadlu, vyplivl krev se slinami. Vytáhl jeden z jídelních nožů a stoličku rozpůlil na dvě části. Vevnitř byla malá kartička.
Nikdo ani nedutal. Hankyung měl vytřeštěné oči. Ruce pořád v nechápavém gestu.
"Můj kamarád byl zubař. Nechal mi udělat nový zub, když jsem o svůj přišel. S trochou zručnosti se nám do něj podařilo vložit čipovou kartu a dát zpátky. Tak trochu. Bolelo to jako čert, i měsíce po zákroku, ale očividně to stálo za to," objasnil. Vzal kartu a vložil ji Kyuhyunovi do ruky. Znovu vyplivnul směsku krve a slin do umyvadla. Otřel si ústa.
"Najdete tam skoro všechno. Některé soubory se nestihli přetáhnout. Špatně jsem načasoval výbušninu. Odměřil jsem málo metrů benzinu. Vím jistě ale, že tam je mapa celé továrny. Šachty a dokonce i kanály. Mělo by to být v PDFku."
Kyuhyun divoce zatleskal, když se karta načetla na jednom z notebooků.
"Chce to heslo," oznámil Kyuhyun.
"Je to jenom pojistka," vysvětlil Heechul, "zadáš jedno špatně a celá flashka se formátuje," vytáhl si levý rukáv a ukázal Heechulovi své číselné tetování: "Dej si bacha, jak to opisuješ."
Kyuhyun nábožně napsal 10837.
Na počítači vyjelo několik souborů a složek plných dalších složek se soubory. (folderception)
Mají důkazy. Konečně mají důkazy o všem. Muselo probíhat většině agentů hlavou.
Hankyungův napjatý výraz se pomaličku měnil na nadšený až vítězný. Kyuhyun přetahoval všechny informace k sobě do počítače, aby je mohl potom předat FBI nebo někomu zdatnému. Když se dostal k PDF formátům, bylo jich něco kolem padesáti.
"Co tam máte prosím tě?" zeptal se Heechula.
Heechul se ušklíbl, za tohle ho budou milovat, věděl to: "Od té doby, co jsem tam přijel, jsem zakládal každému členovy jeho vlastní biografii a všechno tam připisoval. Otevři někoho," pobídl ho.
Kyuhyun tak udělal. Měly jste vidět ten úsměv.
"Geniální," zmohl se na jediné slovo.
"Vytiskni ty mapy, bude se to hodit."
"Už to jede."
Heechul cítil, jak ho Hankyungova ruka poplácala po rameni. Cítil se dobře. Možná to nakonec nebylo tak špatné rozhodnutí. Možná.
Bodlo ho u srdce, když si vzpomněl na Siwona. Pořád tu nebyl a očividně se ani nechystá přijít. Heechula to mrzelo. Kdyby Siwon viděl, kolik toho dobrého udělal, třeba by mu odpustil. Myšlenky se mu rozprostřely do všech stran. Nejspíš si půjde se Siwonem promluvit sám.
"Ty jsi stáhnul ten virus?" zakřičel Kyhyun, když byl Heechul kousek u dveří. Otočil se za hlasem.
"Nestihl jsem to. Proč?" zdvihl obočí.
"Protože je tady celá složka."
"To není možné," Heechul přešel zpátky. Opřel se rukou o stůl. Prsty si přejel přes vlasy. To není možné. Jak se tam dostal? Vždyť nestihl stáhnout všechny soubory. Nebo ano? Co tam ještě je? Věděl, že výpisy z bank byly úplně poslední, ale před tím to vybuchlo:. "Jsou tam výpisy z bank?"
Kyuhyun rychle něco napsal na klávesnici. Vyhodilo mu to pár chybových hlášek. "Celá složka."
A s tou větou se Heechul začal z plna hrdla smát: "Je tam všechno. Nevím jak to, ale je tam všechno," zatnul pěst ve vítězném gestu. Pořád tomu nedokázal uvěřit. Podařilo se mu zachránit několik set lidí ze zpronevěry peněz. Mají důkazy. Může se pomstít.

Konečně se může pomstít.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 2. prosince 2013 v 17:30 | Reagovat

Skvělá práce Heechule...
Tak teď konečně můžou dojít pro Yesunga a Chulí se může všem pomstít tak,jak to plánoval.
Hlavně už žádnou ztrátu na životech...
Moc se těšim a netrpělivě čekam na pátek,na další díl ALFY.

2 Ali Ali | 2. prosince 2013 v 19:20 | Reagovat

wow o.o ne jako pohoda ale totálně dobře napsané :3

3 UkeEli^^ UkeEli^^ | E-mail | Web | 3. prosince 2013 v 21:43 | Reagovat

Hoaaa!!! Tohle mi nedělej! Já se toho pátka zas nedočkám, co? -_- Pchu!

Jako, to bude sranda... nevěřím, že je to tak lehké a snadné... Ne nevím -_- Huéé! A ty Siwone! LASKAVĚ JDI ZA CHULEM! Ještě udělá nějakou kravinu a pak zemře! A ty budeš dost čumět T_T Nebo tobě se něco stane.. a nebo raději nebudu přemýšlet, ano? Ono to bolí.. dost T_T

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama