XVIII. kapitola: Pověry

22. listopadu 2013 v 4:00 | [ki:ta] |  Alfa

18. kapitola: Pověry


Bylo to už čtyři týdny, co Eunhyuk požádal Donghaeho o ruku. Za ty čtyři týdny se Sungmin skoro zotavil, nebyl schopný ještě sám chodit, ale už komunikoval a dokázal se sám najíst, což byla výborná zpráva. Znamenalo to, že může proběhnout všemi očekávaná svatba. Leeteuk i s Kanginem se rozhodli, že se zdrží až do očekávané události, než odjedou zpět na hlavní základnu.
"Máte všechno?" zakřičel Hankyung na agenty. Všichni byly sbalení na tři dny do hotelu, kde měl proběhnout obřad. Zrovna se chystali odjet auty na místo.
"Moment!" zakřičel Kyuhyun, před sebou na kolečkovém křesle tlačil Sungmina, který zářil jak měsíček na hnoji, přece jenom po tolika týdnech už mu čtyři stěny museli lézt na mozek.
"Můžeme!"
"Jedeme!"
"Strč vozík do kufru, pojedete s Yesungem a Donghaem." Kyuhyun opatrně vzal Sungmina do náruče a s největší opatrností ho položil na zadní sedadlo v autě.
"Leeteuk, Kangin, Ryeowook a Eunhyuk už jsou na místě, aby zaplatili pobyt a aby Hyukkie neviděl Donghaeho před svatbou," Hankyung se významným pohledem podíval po Siwonovi.
Heechul se zasmál, Siwon totiž trval na tradici, že ženich nesmí vidět nevěstu ve svatebních šatech, to, že nevěsta je muž a bude mít oblek, ho očividně nezajímalo. Včera večer Siwon dokonce obcházel pokoj po pokoji a hledal něco modrého, co by si Donghae mohl sebou vzít. Nakonec našel modré trenýrky. Nutno říct, že byly čisté, i když nikdo nevěděl, komu patří. Donghae nebyl moc nadšený, ale nakonec je odsouhlasil. Ryeowook mu zase dal staré manžety do košile, ještě po pradědečkovi. Takže měl Donghae něco modrého a něco starého. Jako něco nového bral svůj čerstvě ušitý oblek a poslední, co bylo půjčeného, byly Leeteukovi boty, do kterých mu Siwon ještě strčil stříbrnou minci pro blahobyt.
Donghae už byl oblečený a učesaný, uchráněn proti všem pověrám, prostě připravený na odjezd.
"Ostatní jedou semnou!" zavelel a sedl si na místo řidiče do černého Chevroletu.
Heechul zdvihl obočí, když si sedal dozadu vedle Siwona, nechápal, kde se ta auta tady berou. To je snad každý den nějaké nové. K jeho překvapení seděli v autě jenom oni tři. Takže se uvolnil, položil si ruku na vedlejší sedák a počkal, dokud ji nestiskl Siwon.
Jak romantické. Heechul několik dní po jejich prvním… poznání přemýšlel. Nevěděl, co to k Siwonovi cítí. Byl možná zamilovaný, ale spíš vášnivě a to samé cítil ze Siwona. Nepotřebovali spolu trávit veškerý čas, nepotřebovali se líbat, ležet tváří v tvář a hledět si do očí. Jistě, občas to dělali, ale nakonec to stejně skončilo nějakou zajímavou polohou.
Heechul se ušklíbl, když si vzpomněl, jak se jim podařilo zneškodnit výtah. Je to taková zajímavá historka. Výtahy asi nemají rádi nespočetné mačkání tlačítek různých pater. No co, Heechul věděl, že je opřený o něco, čemu se rozhodně neříká zeď, ale v tu chvíli mu to bylo jedno a Siwonovi očividně taky.
Oba dva ale málem vyletěli z kůže, když se výtah zastavil v nějakém mezipatře. Dveře nešly otevřít a zhasla světla. Když je kluci vysvobodili, Heechul zakázal Siwonovi se přibližovat na dobu čtyřiadvaceti hodin. Od té doby je výtah passé.
Rozhodně Siwona nechce ztratit a rád by ho ještě víc poznal. Ale je to jiné.
Jeli asi čtyřicet minut. Nejdelší dobu zabralo vyjetí z lesa a polní cesty na cestu hlavní.
Hotel, kde zastavili, byl neuvěřitelně vysoký. Většinu členů, kromě Eunhyuka a Ryeowooka, potkali v hale u informací.
Leeteuk jim všem oznámil, že svatba bude na střeše budovy. Spát budou v předposledním, dvacátém, patře. A že se nahoru mají přesunout výtahem. Načež si Siwon z Heechulem vyměnili pohledy.
Heechul byl nadšený, když zjistil, že budou v pokoji po dvou. Nedal na sobě samozřejmě nic znát, jenom se zazubil.
Svatba měla začít v jedenáct odpoledne a bylo deset, a tak se šli vybalit.
****
Venku bylo příjemně. Na střeše nefoukal ani vítr. Židle byly srovnané do dvou řad s mezerou uprostřed, aby se tudy dalo procházet. Všude byly ozdobené stromy nebo bílé květiny. Bylo to krásné. Heechul se divil, že vůbec můžou rostliny žít v takové výšce.
Eunhyuk stál už u oltáře. Na sobě měl klasický černý oblek. Na hlavě blonďatou paruku. Za ním seděl Sungmin na kolečkovém křesle, v ruce držel krabičku s prstýnky. A vedle něho zase stál Siwon, Donghaeův svědek.
Heechul si sedl na volnou židli vedle Hankyunga. Nebylo tam moc lidí, asi kolem dvaceti. Hodně z nich neznal, ale nevadilo mu to. Určitě se poznají, až budou zapíjet svatbu. To se Heechul znal s každým. A s každým byl najednou v rodině nebo si říkali aspoň Hyungu.
Když se rozezněla hudba, všichni se otočili dozadu, to vstoupil Donghae. Usmíval se na všechny strany, oči měl dokonce lesklé. Leeteuk ho vedl k oltáři.
Heechul se podíval na Eunhyuka, vypadal pyšně.
Když si Donghae stoupnul vedle něho, chytli se za ruce. Heechul viděl, jak byl stisk pevný.
"Sešli jsme se v tento den, abychom spojili tyto dva lidské životy…"
A to byl přesně moment, kdy Heechul přestal vnímat. Jediné, co ho zajímalo, byla Siwonova postava před ním. I když spolu chodili, snažili se být tajní, co nejvíc to šlo. Sice to ve většině případů moc nefungovalo, třeba když je Ryeowook přistihl při líbačce v koupelně nebo když se osahávali ve skladu a došel Kyuhyun. Ale on si vlastně ani nikdo nestěžoval.
Heechul začal znovu vnímat, co se děje, až když Donghae sáhl na Eunhyukovu paruku a se slovy: "Beru si Tě takového, jaký jsi," ji sundal.
Kdo ví proč, se všichni usmívali jako sluníčka.
"Prohlašuji Vás za manžele! Můžete se políbit."
A všichni začali tleskat.
Heechul si nebyl jistý, kdo pronesl větu: "Hurá, teď můžeme na oběd," ale strašně ho pobavila. Počkal až všichni odejdou. Na střeše zůstali se Siwonem sami.
"Děje se něco?" usmál se Heechul, když přistoupil před oltář.
"Ne, jen… bylo by hezké, taky něco takového zažít."
"Třeba někdy zažiješ."
Siwon se usmál, pohladil Heechula po čelisti a potom ho políbil.
"Co bys řekl menšímu předkrmu?" zavtipkoval Siwon.

"Že si ho nechám líbit."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 UkeEli^^ UkeEli^^ | E-mail | Web | 22. listopadu 2013 v 14:30 | Reagovat

Bwaháááááááááááááá!! JASNĚ! PŘEDKRRRM! JISTĚŽEEE!! *mlátí hlavou do stolu*

Já měla děsně hrozné tušení, že se něco stane.. že se něco podělá.. a ono naštěstí zatím nic.. Huf..
ale to znamená.. příště.. huuee... *netěší se a zaroveň jo*

Muhaha.. tě zastřelím! Fakt!

2 Hatachi Hatachi | 22. listopadu 2013 v 20:22 | Reagovat

To bylo pěkný...moc pěkný.
Ale pořád jsem čekala, že se od někud objeví nějaký zádrhel.
Jako první mě napadlo, když Hae, Chulí a Siwon jeli autem k hotelu, pořád jsem čekala, kdy je někdo sestřelí a bude po nich.
Podruhý ta svatba, přeci jí nemůžou mít na střeše, na otevřeným prostranství, vždyť jsou všem na ráně.
A potřetí samotný obřad, stále jsem čekala, kdo tam vběhne a přeruší ho.
No naštěstí se nic takového nestalo a Hyukie s Haem jsou konečně svoji.
Musela to být nádherná svatba, škoda, že na mě zapomněli s pozvánkou...
Tak nějak nevím, jestli se mam těšit na další díl. Co když už nastanou ty velký problémy. Nechci aby se někomu něco stalo.
A jen tak mimochodem...kampak se mi poděl Zhoumíček?
Tak jo...těšim se na další díl...

3 [ki:ta] [ki:ta] | Web | 22. listopadu 2013 v 20:40 | Reagovat

[2]: Ahoj :) Zhoumi je v čínské SME1 a prozradím ti jenom to, že on i Henry se moc v Alfě už neobjeví. Myslím, že jenom ke konci. Kdybych věděla, že jsi takový fanoušek, tak je tam nějak zakomponuju!

4 Kim Lula Kim Lula | Web | 23. listopadu 2013 v 13:04 | Reagovat

A teď doufám, že tím předkrmem myslel krevetový salát a tys mě ZASE neošidila o to, co se vysílá po desáté hodině večer...!!! Ale jinak áááásdfghjkl! Ten Siwon to s těmi pověrami zabil, to bylo jak moje matka, když se podruhé vdávala. Musela sem jí dát můj modrej prsten, tywe. MOJ mordý PRSTEN s KYTIČKOU!

Jako, s kytičkou jako s kytičkou ne jako s Kytičkou, bejby, tebe na prstýnku bohužel nemám, to bych si připadala lehce posedle a fanaticky, chápeš, haha.

Dobře, je čas to kakao přestat chlastat. Tak to dopadá, když si dám do čaje slivovici. Už si raději nebudu kupovat ledové kafe...

Tak a teď tu budu zase stalkovat denně, i když vím, že kapitola tu dnes ani zítra prostě nebude, ah sakra! :D

5 Hatachi Hatachi | 23. listopadu 2013 v 22:28 | Reagovat

[3]: To vůbec nevadí, že už se tam Zhoumi objeví jen sporadicky. Jen mě tak napadlo, kde se asi zapomněl. V dřívějších dílech se o něj Hannie bál a staral se o něj, když byl na misi a zranili ho.
Ano...miluju Hangenga a Zhoumiho. Jsou to moje největší zlatíčka. A i přesto, že Mimiho miluju, tak kdybych si měla vybrat mezi ním a Hanniem, tak si vyberu Hannieho.
Proto radši nevybíram a miluju oba stejně...

6 Amy Amy | Web | 24. listopadu 2013 v 16:23 | Reagovat

To je moc pěkné, ale u mě je problém, že jsem nečetla ostatní části, takže jdu na to :D

7 Madllen Madllen | Web | 24. listopadu 2013 v 22:48 | Reagovat

Kyytooo :D Tobe se libi moje povidky ? :33 No mohla bych nejakou napsat ~~

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama