XVII. kapitola: Obměna

18. listopadu 2013 v 4:00 | [ki:ta] |  Alfa

17. kapitola: Obměna


Ještě kolem páté se většina agentů přesunula na večeři do společenské místnosti. Donghae s Eunhyukem seděli ruku v ruce na gauči. Očividně zamilovaní, jako dva puberťáci.
Heechul zakroutil s úsměvem hlavou.
"Siwone!" zakřičel Donghae, zdvihl ruku s prstýnkem do vzduchu a zamával, "tak jsem se bavil s Hyukkiem, nešel bys mi za svědka?"
"Strašně rád! Počítej semnou!" poplácal Donghaeho po rameni.
"Škoda, že tu teď není Sungmin."
"Přemýšlím, jak kvůli Vám změnit třetí pravidlo," oznámil Hankyung.
Heechul si sotva vzpomněl, že to bylo něco o zakládání rodiny nebo tak.
"Pochybuju, že by jeden z nás otěhotněl," zažertoval Eunhyuk, "navíc, asi bude lepší, když doděláme poslední misi," upřel oči na Heechula, který zdvihl obočí. Je tu něco, o čem neví? "A potom bychom se rádi odstěhovali někam do Ameriky, pryč odtud."
Hankyung se usmál a chápavě přikývl. "Zní to hezky."
Heechul přešel ke kuchyňské lince, aby pomohl Ryeowookovi s večeří, ten se mu odvděčil zazubením. Místností se nesla uvolněná nálada. Hankyung vypisoval nějaké papíry s mnohem větším elánem, než normálně, Yesung si povídal se Siwonem, Kyuhyun se staral o Sungmina a Leeteuk krmil Kangina. Heechul se opravdu po dlouhé době cítil opět jako mezi svýma a to i když většina z nich vypadala retardovaně. Opravdu pořád nedokázal zkousnout, že většina z nich má divné účesy nebo jsou dokonce blond.
"No nic, jdu spát," prohlásil Hankyung po večeři, "ještě musím přijít na to, jak vysvětlím Kyunhyunovi, že ho zítra potřebuju na misi…"
Všichni se pomalu rozutekli do svých pokojů. Leeteuk s Kanginem měli k Heechulovu překvapení pokoj vlastní. Heechul ještě zůstal, aby pomohl s mytím nádobí.
"Wookie?" načal opatrně. Není to tak dávno, co ho něco napadlo, ale sám by to nezvládl.
"Potřebuješ něco?" Ryeowook se usmál, zatímco drhl připečené brambory z plechu.
"Myslíš, že bys mě dokázal ostříhat?" řekl.
"Cože? To myslíš vážně? Máš tak krásné vlasy!" zděsil se.
"Už se mi to nelíbí," Heechul lhal. Miloval svoje dlouhé vlasy a ani by se nedivil, kdyby brečel, zatímco ho bude Wookie stříhat. Ale musel se jich zbavit, jinak ho někde poznají a o to opravdu nestál.
"Dobře…" povzdechl si, "když to chceš. Kdy si to tak představuješ?"
"Nejlépe hned, ať to mám za sebou."
A tak spolu odešli do koupelny. Heechul vysvětlil, že nechce mít úplně krátké vlasy, protože musí zakrýt svoje uši. Ryeowook se tomu strašně smál. Smích ho potom ale přešel, při prvním střihu se mu neskutečně klepala ruka. Nakonec se do toho ale dostal a do hodiny před ním seděl úplně nový člověk.
"Myslím, že je to hotovo, teď to jenom dobarvit nebo přebarvit," oznámil.
Heechul vstal, aby si stoupl před zrcadlo. Bylo to přesně podle jeho představ. Ofina mu zůstala, jenom ji měl kratší, vlasy vespod mu sahaly skoro až po ramena, měl to příjemně sestříhané.
"Přebarvím to na hnědo," oznámil Heechul.
"V tom případě to můžeš udělat rovnou…"
Když se Heechul vracel do Siwonova pokoje, cítil se jinak. Možná víc v bezpečí. Všichni z Gangu Králů ho znali jako toho kluka s dlouhými červenými vlasy. Teď je prostě jenom další v davu a to se mu na jednu stranu líbilo, ale na tu druhou chtěl být něčím výjimečným. Pohled mu padl na železný náramek. Zakázané tetování neviděl už pěknou řádku dnů a měl jenom potřebu si ho prohlédnout. Vzal náramek a posunul ho k zápěstí. Nesundal ho úplně, protože by se nejspíš spustil poplach.
Tetování bylo ošklivé. Inkoust se maličko rozpíjel, takže se z černé stala tmavě modrá až šedá. Kůže u napodobeniny očních důlků byla zarudlá. Zkřížené hnáty přímo vyčnívaly z celého obrázku. Už nikdy nechce zažít nic podobného a věřil, že tady se mu to stát ani nemůže. Žádné sekání článků prstů, žádné výhružky, žádná tetování. Opravdu to znělo jako ráj.
Heechul si úlevně povzdechl a náramek vrátil na své původní místo, pečlivě. A potom otevřel dveře. Siwon sedící za stolem něco psal na papír. Okamžitě se otočil za zvukem.
"Hee? Co to máš s vlasy?"
"Bylo to potřeba," pokrčil rameny, "nelíbí se ti to?"
"To ne, sluší ti to, jen, je to změna."
"O to šlo," Heechul mrknul.
Siwon mlčel. Sedne si za ním na postel. Siwon mu přehodí ruku přes rameno. Heechul mu na oplátku položí ruku na stehno a opře se o jeho rameno.
Ticho.
Siwon si povzdechne.
"Děje se něco? Siwon-ssi?"
"Přemýšlel jsem."
Heechul si vzpomněl na jeden z jejich polibků. Koutky úst se mu roztáhly v úsměv.
"A na co jsi přišel?"
Heechul se otočil k Siwonovi. Hleděli si do očí. Nikdy se toho pohledu nenabaží, ať si říká každý, co chce.
K jeho překvapení, to byl Siwon, kdo ho jako první políbil.
Heechul zapředl, když ho silné ruce položily na matraci. Nebyl jistý, co se přesně děje. Mysl měl zastřenou a jakékoli racionální uvažování vymizelo. Nechal se líbat na rtech, krku, ve vlasech. Nazdvihl se na loktech, aby si mohli navzájem vysvléct tričko. I když to s prostřeleným ramenem, které stále nebylo úplně zahojené, šlo pomalu. Přejel rukou přes Siwonovu tvář, krk, jeho vypracovanou hruď. Políbil ho na ústa. Víc roztáhl nohy, aby se k sobě mohli přiblížit. Položil si ruce vedle hlavy. Cítil každý polibek na svém bříšku, každé přejetí jazykem po holé kůži.

Chytnul Siwona za vlasy, aby se mohl znovu natáhnout pro polibek. Laskal mu horní ret. Zatlačil prsty na Siwonovu hruď a přebral dominanci…
****
Velice děkuji za komentáře! :) Hodně z Vás má nápady, které jsem mohla někdy využít při psaní této povídky. A taky hodně z Vás něco "správného" tuší :) Nečekala jsem, že jste tak pozorné publikum ;D :)
Tak jmenovitě: UkeEli, Lula, Hatachi :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 18. listopadu 2013 v 9:29 | Reagovat

Prosím... PROSÍM, neber tuhle větu špatně a nezastřel mě za ní! Ale...!

Po dočtení kapitoly se tichem ložnice ozvalo: "Ty malej zmrde...!" a pak jsem se složila smíchy, protože to v tom tichu vyznělo neskutečně vtipně...

Alr to nic nemění na faktu, žes to usekla. T\ys to usekla! Áááásdfghjkl!!! Ale nevadí. NEVADÍ! Já se s tím smířím, haha.

Ale jsi vtipná, ti pomím. Řekneš každé pondělí a pátek a já ráno zapínám komp, jen abych si to mohla přečíst! Víš, tomu se říká posedlost, mám dojem. Nebo tak něco.

Šlehne mě. Fakt že jo. No ale dobrý. He, ten Wookie je tam také malé ochotné koťátko, haha. "Wookie, uděláš tohle?" "Jistěěě." "Wookie, uděláš tamto?" Jistěěě!" "Wookie, uděláš MĚ???" "Jiiistěěěě, sundej kalhoty...!"

*zdechla*

Ale pořád mi v hlavě leží ten spadlej nápis, co říká: Zvedni mě konečně, je na mě napsáno - ona to posere! Ona to posere!!!

Kolik žes to říkala...? Dvě kapitoly a pak bouře...? A neříkalas to před dvěma kapitolama? *bojí se*

He. Hehehe. Heeehehehe. To bude zajímavé.

...

ŽE JE WOOKIE HLAVNÍ ZÁPORÁK?!

*rozsekaná na zemi*

Jako, on vypadá tak nevinně...!!! Chápeš, jak to myslím! To by nečekal ani Copperfield!!!

2 Kim Lula Kim Lula | Web | 18. listopadu 2013 v 14:05 | Reagovat

Ah, sakra, tys mě ošidila o yaoi...!!! Jaks mi to mohla udělat? No jak...?! *padla* Pozdrav sestru, haha. He - Kytička - to zní sladce. To už ti zůstane do konce života...

3 UkeEli^^ UkeEli^^ | E-mail | Web | 18. listopadu 2013 v 17:01 | Reagovat

Huh... **kouká jak vyvoraná myš** Jako vážně?! Takhle to jako useknout jo? Vr! Hej, že je další dílek pokračování! Žejo? Žejo? Uhuéé!

Vážně se děsím, až se to všechno.. ehe jak se říká zesere... To bude váážně v hajzlu. Fakt. Já jsem raději takový ten, co nevymýšlí dál... bo buď mělu kraviny nebo raději.. ne nechci nic vědět dřív... jinak dostanu infarkt... Už aby sakra byl pátek o.O ♥♥♥

4 Hatachi Hatachi | 18. listopadu 2013 v 21:37 | Reagovat

Tak já se taky přidam k těm mým broučkům nade mnou...jak tě mohlo jen napadnout, ten konec takhle useknout !!!
Chceš mě snad zabít? Víš...já jsem postarší člověk a mě stačí hodně málo k zabití.
Ale odpustím ti jen pod podmínkou, že v pátek budeš pokračovat...co to melu...že v pátek bude Siwon s Heechulem pokračovat, kde dneska skončili...co ty na to?
Jinak si tě najdu a začne pomalé mučení tvé osůbky...
Jinak to byl ještě takový klidný díl. Takové to ticho před bouří...tady bych s klidem řekla před tsunami.
Ale už si netroufnu odhadovat co bude dál. Protože je to hodně ošemetný a nevyzpitatelný.
Ale na vraha Chulových rodičů bych tip měla, jsem jen zvědavá, jestli se mi to potvrdí.
Netrpělivě čekam na pátek a s ním na další ůžasný díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama