XIV. kapitola: Odměna

4. listopadu 2013 v 4:00 | [ki:ta] |  Alfa

14. kapitola: Odměna"Na úspěšnou misi!" všichni členové zdvihli pravou ruku se skleničkou červeného vína do vzduchu. Jediný, kdo chyběl, byl Sungmin, který se stále neprobral a Kyuhyun, který odmítal vyjít z jejich pokoje. Heechul si dokázal představit, co Kyuhyun cítil. Taky by měl strach o Sungminův život a nedokázal by ho spustit z očí, protože by se bál, že by se mu zastavilo srdce.
Eunhyuk držel v ruce jako jediný kelímek s džusem. Asi bude ještě řídit a nesmí pít. Kde byla pravda, nebylo jisté. Aspoň pro Heechula ne.
Najednou ho něco napadlo. Naklonil se k Donghaemu, který se tu měl původně zdržet jenom týden, ale nakonec to prodloužil na dobu neurčitou (podle Siwona to byla klasika): "Donghae, dám ti svou postel, zatímco, tu zůstaneš. Večer si přijdu pro věci."
Donghaemu zasvítili oči a zářivě se zazubil: "Díky!" chytnul Eunhyuka kolem pasu. Hyuk mu věnoval nechápající pohled. Ten se vzápětí proměnil v úsměv, když ho Donghae líbnul na tvář.
Heechul se cítil spokojený. Viděl, jak na něho byl Hankyung pyšný a to mu dělalo dobře. Nejvíc ho ale těšilo přikývnutí od Siwona a pozdvihnutí skleničky. Možná je moc paranoidní, ale určitě to něco znamená.
"Díky Vám za dva dny hlavní SME zatkne Jaejoonga a konečně dojde spravedlnosti. Na tento den jsem čekal víc jak pět let," oznámil Hankyung. V jeho očích se odrážela nevěřícnost.
"Taky Vám chci oznámit, že se k nám brzo přijede podívat strýček s Kanginem." A to byla věta, při které všichni začali tleskat a překřikovat se.
"Strýček?" nechápal Heechul.
"Strýček znamená hlavní velitel. Boss prostě," ujasnil Hankyung.
"Oh." Heechul sice nevěděl, jací ti dva jsou, ale když viděl, jak se všem na tváři objevil úsměv a někteří dokonce prohodili něco jako: super, už mi chyběli, tak usoudil, že to nebudou strašní lidé. Pořád si nějak nedokázal uvědomit, že je to tady úplně jiné od všeho, co kdy zažil. Nenazval by to láska, spíš nějaká slabší odrůda od ní.
"Chce Vám poděkovat a taky by se rádi podívali na Sungmina."
Heechul přikývl. Až teď ho napadlo, že by mohl Kyuhyunovi nachystat nějaké jídlo. Neviděl ho jíst ani nepamatuje. Ani nevěděl, proč se stará.
"Jak se mu daří?" opatrně nahlédl dovnitř ošetřovny. Kyuhyun seděl na židli. Hlavu měl položenou na Sungminově hrudi a něco šeptal.
Okamžitě se otočil za zvukem: "Heechule... Není to nejhorší. Pořád spí," povzdechl si.
Heechul sklouzl pohledem na Sungmina. Vypadal zdravě: "Určitě se brzo probere, dej mu čas." Položil jídlo na noční stolek. Kyuhyun poděkoval.
"Nepotřebuješ ještě něco? Stejně toho tady moc nezmůžeš," nechtěl znít nezdvořile, jenom konstatoval fakta.
"Asi bych měl začít pracovat na sledování, potřebuju stáhnout pár e-mailů. Myslíš, že bys mi mohl donést notebook?" Heechul přikývl a během pár minut byl zase zpátky. "Kdybys cokoli potřeboval, dej vědět." A s těmi slovy odešel.
Pili dlouho do noci. Ryeowook měl nachystáno spoustu jídla a pití. Spíš to vypadalo, že slaví něčí narozeniny. Jediné, co tu chybělo, byl dort se svíčkami. Atmosféra byla uvolněná, hrála příjemná hudba. Heechul si až po pár hodinách všiml, že u stolu nesedí ani Donghae ani Eunhyuk.
Pod stolem svojí nohou nenápadně pošťuchoval tu Siwonovu. Heechul konečně sebral odvahu a oznámil Siwonovi, že teď bude spát u něho. Neptal se, prostě mu to řekl. Ten se ze srdce zasmál a odpověděl: "Fajn, už stejně půjdu spát. Očekávám Tě."
"Dobře, za chvíli teda přijdu, jenom si zajdu pro věci," oznámil, popřál ostatním dobrou noc a šel do svého pokoje.
"Hyukkie!"
Heechul ztuhl. Ruku položenou na klice raději oddělal. Přistihl se, jak rudne.
Najednou se vedle něho ozval sarkastický hlas Hankynga. "A tohle je přesně ten důvod, proč Donghae nesmí spát s Eunhyukem v pokoji. Chlape, jestli chceš ještě někdy usnout, nechoď dovnitř."
Heechul nevěděl, jestli se smát, nebo plakat. Potlačil nechápavou grimasu a přikývl. Snad mu Siwon bude moct půjčit nějaké tričko na spaní.
"Dobrou noc, Heechule," popřál mu. Heechul se zarazil, bylo zvláštní slyšet své pravé jméno.
"Dobrou," uklonil se a odešel na druhý konec chodby, přesně tam, kde spával Siwon.
"Kde máš věci?" Ozvalo se z postele. Siwon ležel na zádech, bez trička, jenom v trenýrkách.
"Raději bych to mého pokoje nechodil," upřesnil Heechul situaci a přesunul se za šklebícím se Siwonem, "máš nějaké tričko na spaní?"
"Eh, jasné, pujč si. Mám je ve skříni," kývl směrem ke zdi.
Heechul si vybral nějaké tílko, které mu bylo do půlky stehen, oblékl si ho a vlezl za Siwonem do postele.
"Snad ti to nevadí."
"Zvykl jsem si," zasmál se.
"To je dobře…" Heechul sledoval Siwonovu tvář, byla klidná, usmíval se. Najednou dostal neskutečné nutkání ho políbit.
"Co je?" zeptal se Siwon, byl očividně úplně mimo mísu.

Heechul rukou pohladil Siwona po tváři, přejel palcem přes čelist a potom přes rty. Siwon se ani nehnul. A tohle přesně byl ten signál, na který Heechul čekal. Přesunul se blíž a jemně, téměř bojácně Siwona políbil. Když se odtáhl, jediné, na co se zmohl, bylo: "Hezké sny."


****
Jedna z krátkých kapitol. Bohužel, i když jsem chtěla, nějak jsem nestihla dát do Alfy tolik ... lásky mezi postavama. Ono je to asi dobře. aspoň Vás finále tak nepřekvapí :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 4. listopadu 2013 v 19:51 | Reagovat

Ááááááááááááááááááááááááááááááááásdfghjkl! *přečetla dva díly najednou* Já tě miluju, děvče! Heellyeah!

Ale já bych do toho pokoje vlezla. Ha...hahahaha.

Ostatně nespim tak jako tak - ono už vidět to živě nebo v představách, to už je tak nějak fuk.

Pokud teda neprováděli něco jiného, než by měli.

Taky ho mohl tetovat. Nebo třeba...

No to je jedno. Ááááá pusaa!!! Hehehe. No to su zvědavá, jak se to bude dál vyvýjet :D

2 Marzia Marzia | E-mail | Web | 5. listopadu 2013 v 17:44 | Reagovat

Ahoj. Ráda bych tě pozvala do mého nového KNIŽNÍHO KLUBU. Prosím, mrkni se :-)

3 Hatachi Hatachi | 8. listopadu 2013 v 20:14 | Reagovat

To já bych se do toho pokoje nebála. Se spaním nemam žádné problémy, spim jak dřevo...
Jo EunHae...ty to umí pořádně rozjet...zamlouvam si na příště lístek do první řady.
Konečně se Chulí osmělil a dal Siwonovi polibek. Jsem zvědavá na Wonovu reakci.
Probere se Minnie vůbec? Všichni mají o něj strach a nejvíc Kyu.
Taky jsem moc zvědavá na strýčka s Kanginem.
Moc se těšim na další díl.

4 UkeEli^^ UkeEli^^ | E-mail | Web | 15. listopadu 2013 v 18:50 | Reagovat

*mlátí hlavou do stolu.** To je totálně v prdeli. Fakt.. Uhueeeeeeeeeeeeeee!!! To děláš schválně?! Já chcu SiChuuuuuuuuuul!!! o.O ♥♥♥ *uh, jde rychle na další kapitolky*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama