Listopad 2013

XX. kapitola: Poznáte pravdu, a pravda vás vysvobodí

29. listopadu 2013 v 4:00 | [ki:ta] |  Alfa

20. kapitola: Poznáte pravdu, a pravda vás vysvobodí


XIX. kapitola: Zabij, nebo budeš zabit

25. listopadu 2013 v 4:00 | [ki:ta]

19. Kapitola: Zabij, nebo budeš zabit


XVIII. kapitola: Pověry

22. listopadu 2013 v 4:00 | [ki:ta] |  Alfa

18. kapitola: Pověry


Jak jste se dostali k čtení YAOI/SMUTU/PWP/SLASHE...?

20. listopadu 2013 v 20:15 | [ki:ta] |  Autor
Zdravíčko. ^^
Dneska si tak hezky jedu autobusem. A prásk! Ne, žádná bouračka, jenom mě napadlo, že bych se Vás ráda zeptala, jak jste se dostali ke čtení tohoto žánru povídek :) Nebudeme to specifikovat, všichni víme, co "tento žánr" povídek znamená :D >:Đ
Můj příběh je tak strašně jednoduchý. Rok 2008 jsem poprvé vlastnila počítač s internetem! (PECKA) A v tu dobu jsem četla Harryho Pottera knížky a nějak jsem se dostala k čtení povídek. Tenkrát to ještě byly hetero povídky :D
Pamatuju si, jak jsem narazila na nějaký zvláštní pár... Harry a Draco. No a potom jsem celé prázdniny nevylezla z pokoje a jenom jsem četla a četla a četla :D
Následně se objevil Naruto, okamžitě jsem věděla, jaký pár miluju a strávila jsem u psaní povídek nějaký ten pátek :D
No a je tu K-pop ;D K-pop neustále drží příčku co se týče: online porna :D Tož fakt! Na Harryho Pottera moc pusinkujících se herců - chlapů - není. Ale K-pop? To je samý skinship! A to chceš!
Člověk potom jenom sedí, slintá a utírá krev z nosu a snaží se uklidnit svoje srdce :D
Představa je velký nepřítel člověka! :D Prosím Vás! Kdybyste tak vynalezli nějaký hezký přístroj, který by dokázal vaše sny zrealizovat, bylo by to super a rozhodně mi to musíte sdělit a půjčit! To bez řečí! :D

No, abych nepředbíhala, jak jste se dostali k YAOI? Povězte mi svůj příběh :)
Vaše Kytička

Nová povídka na Eunhae: Šero

19. listopadu 2013 v 20:54 | [ki:ta] |  Blesková informace
Nová povídka: Šero. (Název vymyslela Awaki! Děkuji pěkně! ;D)
Napadla mě před dvěma lety při jedné nudné praxi ve škole... a po dvou letech jsem si řekla, že bych mohla začít něco sepisovat :D Nakonec jsem celou osnovu překopala... nezbyla mi žádná :D Nemá to pořádnou zápletku a vlastně tam jde o dostání se k různým metám :D
O čem je?
Donghae je od nějaké doby slepý. Jeho asistenční pes bude mít ale nehodu a skončí na veterině. Hádejte, kdo je veterinář? ;D >:Đ No láska na první pohled zní vtipně :D Ale u Eunhyuka to tak bude :) Povídka je spíš takového jemného fluffy typu. Nebudou tam žádné překvapivé zvraty. Jejich vztah spíš projde řadou různých překážek a nesnadných situací, ale i těch hezkých a "SMUT" momentů :D
Pro ty, kdo čekají zázrak. asi se ho nedočkáte. Já vím, já vím. Donghaemu hodně ublížím. Ale Eunhyukova láska mu to musí všecko vynahradit :3
Odebírám na YT jednoho slepého pána, abych se víc vžila do Donghaeho situace a dokázala Vám čtenářům sdělit nějaké zajímavé informace :)
Povídka by byla z Eunhaeho pohledu. Snažila jsem se to pojmout vtipně.
Nevím, kdy ji začnu zveřejňovat, teprve jsem začala psát, ale jakmile už mám Cover, tak to něco znamená :D Budu se snažit Vám vynahradit Alfu, jelikož tam nebylo moc romanticky - sexuálních scének :D Já prostě nemám ráda psaní ani čtení yaoi! :D Pokud to není v angličtině :D To aspoň nemusím číst slova jako: dírka a mnutí penisu. Navíc se většinou celkem dost divím, jak jsou oba dva ohební a kam až ty ruce nestrčí :DDD No nic, to je na jindy :D
Omlouvám se za chyby, protože vím, že jich tu bude požehnaně.
MILUJU ČESTINU :D

Vaše Kytička <3

XVII. kapitola: Obměna

18. listopadu 2013 v 4:00 | [ki:ta] |  Alfa

17. kapitola: Obměna


Pozitivní odpověď

17. listopadu 2013 v 16:37 | [ki:ta] |  Blesková informace
Zdravíčko!
Právě mi přišla pozitivní odpověď od jedné autorky MinJae jednorázovky. (opravdu sladká jednorázovka) a dovolila mi ji přeložit! Takže jdu se na to vrhnout! Jsem natěšená jako měsíček na hnoji :D :)))
See ya! Love ya!

DBSK krátké povídky v dohlednu

17. listopadu 2013 v 8:20 | [ki:ta] |  Blesková informace
Zdravíčko. :)
Právě teď píšu dvě krátké povídky na DBSK s párem YunJae. A když říkám, že ty povídky jsou krátké, tak to i myslím. Jakože 250-300 slov krátké. Jde o to, že jsem se potřebovala i po tolika letech vypsat z pocitů, co se rozdělení YunJae páru týče. Bohužel se přes to asi nikdy nepřenesu. Jsem skoro neschopna poslouchat DBSK písničky, protože… když je vidíte všechny spolu, jak se usmívají, jak se mají rádi! Nebo když člověk čte články o tom, jak se domluvili, že na vojnu půjdou společně! A další tyhle věci. Bolí to. A jestli to bolí Cassiopei, tak co mají asi dělat sami členové. Vůbec bych se nedivila, kdyby byla většina z nich na antidepresivech.
No, asi Vám došlo, že povídky nejsou… veselé. A když jsem psala tu druhou (psala jsem ji jako první, ale to nevadí :D) tak jsem v polovině zjistila, že nějak začínám rýmovat :D Tohle se mi nestalo, abych napsala povídko-báseň :D Ale zkusila jsem to spravit, (opravena chyba, děkuji za upozornění :D) aby to nebylo tak... očividně rýmující se :D Uvidíme :) Nevím, kdy je zveřejním :) Musí projít kontrolou jak pravopisu, tak pocitů. Protože jestli to v betareaderovi nevyvolá pocit smutku, tak to nechci zveřejňovat :D No. To je všechno, co chci říct :)
Mějte se úžasně!

VII. layout

16. listopadu 2013 v 16:36 | [ki:ta] |  Layouty

Zdravíčko!
Další layout se narodil :) Pravděpodobně by na něm měl být Yunho a Jaejoong. Obrázek se mi strašně líbil. Musela jsem přidat pár textur a trochu to doladit, aby to nebylo tak neskutečně tmavé.
Layout... no není špatný, ale ten před tím jsem asi měla raději :) Uvidíme, jak dlouho se tady udrží! :)
Autor obrázku je zjevně IVY. Bohužel její stránka je nefunkční. Takže Vám sem nemůžu dát odkaz. Kdyby ale chtěl někdo originální obrázek, stačí napsat :)
Vaše Kýta

Kapitolovky: Super Junior

16. listopadu 2013 v 7:00 | [ki:ta] |  Informace


Pár: Siwon/Heechul & Hangeng/Heechul
Děj: Korejský Mafián, pravým jménem Kim Heechul porušil pravidla. V mafii to znamená jediné: smrt. Štěstí v neštěstí si ho ale našlo. Pár sekund před jistou smrtí do "místnosti smrti" vkročilo několik agentů SME1.
"Kim Heechul nesmí zemřít, má něco, co hledáme."
1. pravidlo, agenti nesmí mít mezi sebou milostný vztah
Stav: Dopsaná (epilog zveřejněný 16.12. 2013)
Covery:


Život je snadnější, když zavřeš oči.
Pár: Eunhyuk/Donghae
Děj: Eunhyuk 27 letý veterinář, který na své cestě dopráce pomůže přes přechod člověku, co nevidí. Překvapením oba zjistí, že mají v plánu jít stejným směrem.
Stav: Rozepsaná

Kapitolovky: Harry Potter

16. listopadu 2013 v 7:00 | [ki:ta] |  InformacePár: Harry/Draco
Děj: Draco Malfoy se odmítl stát smrtijedem. Jeho vlastní otec ho proto proklel neznámou kletbou, která Draca připravuje o magii a život samotný. Jediná možnost, jak ho zachránit je, aby mu někdo ve stejném věku daroval kus magického jádra. Dárce se musí schodovat aspoň z 80 %.
Vlastní blbostí se Harry bude muset podrobit testu schod. A následně je donucen projít operací. Harry ani Draco nejsou schopni po nějakou dobu kouzlit bez těsné blízkosti toho druhého.
Autor: Kýta
Varování: Slash


XVI. kapitola: Celým srdcem

15. listopadu 2013 v 4:00 | [ki:ta] |  Alfa

XVI. kapitola: Celým srdcem

kapitoly budou vycházet každé pondělí a pátek vždy ve čtyři ráno :)

XV. kapitola: Ozdoba z kostí

11. listopadu 2013 v 8:25 | [ki:ta] |  Alfa
Upozornění: kapitola prošla kontrolou. (21.10)
Další kapitola zase v pondělí :)

15. kapitola: Ozdoba z kostí


Kdo jsem a co tu dělám?

10. listopadu 2013 v 18:02 | [ki:ta] |  Autor
Zdravíčko.
Po nějakém to roce bych se mohla konečně představit, viďte? :)
Jak se jmenuju? Jméno mi dali rodiče, takže se budete muset zeptat jich :D.
Říkejte mi třeba Kýto. Nebudu Vás zatěžovat svou lehkou a nudnou minulostí. Jednoduše Vám řeknu, že K-pop mi před několika lety pomohl z velkých problémů. A stejně, jako Harry Potter, je to jedna z věcí, které člověk nezapomene - nechce.


XIV. kapitola: Odměna

4. listopadu 2013 v 4:00 | [ki:ta] |  Alfa

14. kapitola: Odměna


Poděkování, oznámení

2. listopadu 2013 v 16:52 | [ki:ta] |  Blesková informace
Nejprve bych chtěla poděkovat za obdržené komentáře k Alfě. Moc to pro mě znamená. Takže speciální poděkování: UkeEli a Hatachi :) Upřímně, nečekala jsem komentář ani jeden, tak mě to strašně moc překvapilo a povzbudilo :D :) Bohužel Vaše komentáře už neovlivní děj. Mám to napsané. Dělám ještě pár úprav, protože mě něco napadlo. Zveřejňování se asi trochu zjinačí. Určitě to nechám na pondělí. A to z toho důvodu, abyste se na pondělí těšili :D Víte jak :) další den si musím rozmyslet, chtěla jsem pátek, ale je to takové ne moc dobré :) Uvidíme. :)