Srpen 2013

Dopsané

9. srpna 2013 v 12:37 | [ki:ta] |  Blesková informace
Guys, tak před třema dnama jsem dopsala Alfu. Teď ji jenom kontroluju a připisuju věty, aby se to dalo číst :D Takže mi dejte ještě čas, až to dodělám :) Není to sranda upravovat přes deset kapitol :D

VI. layout

7. srpna 2013 v 8:58 | [ki:ta] |  Layouty
Tak, další layout. Původně měl mít tmavý, krvavý, nebezpečný. No... nakonec je světle pastelový, veselý a je na něm Eunhae. Co víc říct? Asi nikdy nesplním to, co chci :D Ale já za to nemůžu! Ten obrázek byl prostě geniální :D
Jsem spokojena na takových... no prostě hodně procent :D Nedokážu to vyjádřit jinak. Štve mě ten modrý pixel v menu, ani nevíte jak :D Zkusím se ještě mrknout do nastavení xD
Doufám, že se Vám taky líbí. A jestli nemůžete přečíst text, tak mi dejte vědět, zpravím to. :) Mějte se :)

Layout

6. srpna 2013 v 16:58 | [ki:ta]
Vím, že layout není dobře nastavený, musím ho dodělat, ale bude to až večer. Zatím!

Přečteno: Coffeeshop Muffins, Merthur (en)

5. srpna 2013 v 17:17 | [ki:ta] |  Přečteno
Děj: Artuš a Merlin jsou nejlepší přátelé a každý ví, že nikdy nebude pro jednoho z nich tak důležitý, jako jsou oni dva pro sebe... Sofia jednoho dne přijde za Merlinem, aby se ho zeptala, jestli neví, jak by mohla donutit Artuše, aby jí věnoval více pozornosti. Po chvilce příjde na to, že Artuš už nepotřebuje nikoho dalšího, protože má Merlina.


Vlastní názor: (žádné spoilery!) Tuhle povídku miluju! Na to opravdu nejsou jiná slova, než milovat. Je tak strašně vtipná! Bohužel, pro slabší anglické čtenáře mám špatnou zprávu, budete se muset opravdu hodně soustředit. Na děj a všechny úžasné slovní hříčky a tak dále :)
Chtěla jsem tu povídku přeložit, ale hned po tom, co jsem "přeložila" první odstavec, jsem přišla na to, že všechen humor je skoro pryč. Čestina je prostě úplně jiný jazyk a já nejsem dost zkušený překladatel. Uvidíme, co nám internet nabídne dál :)

Nevymýšlím si :D

5. srpna 2013 v 8:41 | [ki:ta] |  Blesková informace
Zdarec :) Tak jsem si řekla, že Vám sem hodím, víte, důkaz o tom, že si nevymýšlím :D Jenže mám teď docela problém. Přestalo mi to psaní jít :D Snad chápete, trvá věčnost, než vymyslím nějakou větu, což je děsně unavující.
Nicméně, nevzdávám se! Protože Už zbývá pár poslední kapitol a můžu uzavřít Historicky první povídku na tomto blogu. A ono se dá říct, že historicky první povídku vůbec :D Ty krátké, co jsem dřív psávala, to je nic :D
Až to dopíšu a Alfa projde korekturou, ujistím se, že půjde stáhnout v PDF i ve Wordu :) Abyste neměli žádnou práci :D Jsem to ale hodný člověk, viďte? :D mimochodem, včera jsem sledovala Narnii a prince Kaspiana. A samozřejmě, jak je mím zvykem, si po Narnii odnesu takovou nostalgickou náladu :D Takže jsem si četla povídky na Peter/Edmund a bylo to Boží :D Ten pairing zbožňuju! Vidíte, to mi připomíná, že bych měla dát aspoň 3 hvězdičky na čsfd :D Hotovo :D Tak se s Vámi loučím, jdu zkusit dopsat to veledílo :D Hey ho :)

Píšu!

3. srpna 2013 v 18:08 | [ki:ta] |  Blesková informace
Ano, přesně tak. Za posledních pět dní jsem napsala 10 kapitol k povídce ALFA. Už se blížím ke konci. Potom to poupravím a následně zveřejním. Konečně dokončím nějakou povídku! Nevím, od kud to přišlo, prostě jsem otevřela soubor a začala zase psát. Byl to boží pocit :)
Taky nechci nikomu mazat med kolem pusy. K povídce Věčné pouto mám asi 7 kapitol? Nechci je zveřejňovat, neptejte se proč. Prostě nechci :D pochopte. Musí to být aspoň trošku dobré :)
Tak se mějte, adios :)