Květen 2013

Přečteno: Snakes and Lions HP/DM (en)

4. května 2013 v 20:58 | [ki:ta] |  Přečteno
Děj: Ron a Hermiona se dají dohromady a začnou opomíjet Harryho. Jedna z nočních můr donutí Harryho jít zpátky do Tajemné komnaty, kde změní svůj pohled na jeho starého nepřítele: Draca Malfoye. Harry má s Dracem většinou kamarádský vztah, který se postupně buduje v lehčí slash. Ale jak moc může Harry věřit synovi Smrtijeda?


Můj názor: Je to jedna z těch povídek, kde si užíváte lehkého děje, i když se tam toho v podstatě děje dost :D Možná je to díky tomu, že povídka je v angličtině a já většinou čtu na mobilu, kde mi nefunguje slovník, takže mi někdy vypadne klíčové slovo :) Stane se :D
Zaručuju Vám, že si u ní odpočinete a přitom se i pobavíte. Kdo by řekl, že Harry umí ta pít? :D Doporučuju všem :)

Always keep the faith.

2. května 2013 v 14:47 | [ki:ta] |  Blesková informace
Ahojte :) Chci Vám oznámit, že píšu sedmou kapitolu VP. Přemýšlím, že bych konečně zveřejnila druhou, ale jako vždycky si nejsem jistá, jestli je ta správná chvíle. Co když se třeba v osmé kapitole seknu a budu potřebovat pozměnit nějakou informaci... No každopádně teď mi psaní moc nejde. Mám nějaké osobní problémy a není to nic, co bych dokázala hodit za hlavu a jít dál. Snad pochopíte, co tím myslím. Přeji hodně zdaru a štěstí a slashe :) Always keep the faith.