Duben 2013

Přečteno: Zachraňte Draca Malfoye HP/DM

20. dubna 2013 v 22:21 | [ki:ta] |  Přečteno
Děj: Zatímco celý svět čeká, že je zachrání Harry Potter, Draco Malfoy se rozhodne zachránit sám. Draco Malfoy má plán a jakožto zmijozel, hodně vychytralí plán. Nechce pokračovat ve šlépějích jeho otce a tak se rozhodne, že si musí najít něčí ochranná křídla, pod která se schová. Nebojí se použít jakékoli prostředky.

(pro čtení některých povídek se budete muset zaregistrovat :))
Můj názor (může obsahovat spoilery!): Toto není jedna z těch povídek, ke kterým se budu ráda vracet. Je to způsobeno hlavně tím, že Draco nechal Harryho, aby ho znásilnil a tím počal dítě a to mi nepřijde správné a jsem si jistá, že by to šlo udělat jinak. Ale nenapsala jsem to já a mám jiný pohled na svět, že ano. Bylo mi jasné, že se Harry jednou musí dozvědět pravdu, ale naštěstí to přišlo tak nečekaně a rychle, že to člověku ani nevadí. Každý má svůj názor. Líbila se mi jedna část se Snapeem, když odhalí Dracův plán a přičte mu body :D To bylo fakt geniální. A těhotný Draco je taky vtipný a pořád má nějaké hlášky :D Kdo by řekl, co všechno se skrývá za jeho maskou? :) Užijte si čtení! :)

Galerie se rozrůstá

15. dubna 2013 v 17:15 | [ki:ta] |  Blesková informace
Právě jsem přidala dalších několik obrázků do mé Drarry galerie, takže jestli máte chuť, tak se mrkněte :)
Odkaz: http://

V. layout

14. dubna 2013 v 19:05 | [ki:ta] |  Layouty
Po necelém měsíci další z Drarry layotů :) Líbí se mi. Fakt že jo. Má nezvykle širokou stránku. Bylo to za vteřinku hotové, i když nastavování trvalo věčnost :D Hlavně teda vyřešení horního menu boxu :) Každopádně jsem to ve zdraví přežila a mám útrum :D
Obrázek by: Nessa

Přečteno: Stages of Acceptance HP/DM (en)

3. dubna 2013 v 22:04 | [ki:ta] |  Přečteno
Děj: Je několik let po válce a Harry je šťastně ženatý s Ginny. A do toho Harrymu příjde dopis, že je svázaný s vílou - Dracem Malfoyem - a musí si ho vzít. Jak tohle všechno dopadne?

Jednorázovka


Můj názor: i když byla povídka celá v angličtině, bylo bezproblémové ji porozumnět. Navíc sem si zamilovala Ginnin charakter, který se tolik podobal knižnímu! Podle mého teda. Filmová Ginny je... řekněme ne moc dobrá, co se týče povahy, přeberte si to jak chcete. Trošku mě mrzelo, že Harry a Draco nedostali větší prostor k rozvoji vztahu. Jsem si jistá, že by z toho mohla být celkem obsáhlá kapitolovka se spoustou různých zápletek o Vílí magii a tak dále :) Řekla bych, že je to preslash, už jenom kvůli tomu, že se tam yaoi nedočkáte :) Jenom vás upozorňuji! :D
Pro ty, kdo nevládnout angličtinou... chtěla jsem tu povídku přeložit, ale musela bych si sehnat povolení (nevím, jestli je autorka v kontaktu s čtenáři) a hlavně si nejsem jistá, zda bych to zvládla. Uvidíme :)

Info o kapitolách VP

3. dubna 2013 v 9:38 | [ki:ta] |  Blesková informace
Takže, píšu už šestou kapitolu povídky Věčné pouto. Nejde mi ani tak o to napsat si kapitoly dopředu kvůli Vám, ale neustále něco předělávám a připisuju. I když další dvě kapitoly budou kratší, potom bychom jsme se měli vrátit k maličko delším. Dělám to kvůli množství informací v jedné kapitole, abyste se mi moc neztratily v textu. Někdo mě na to upozornil :) Tak snad se brzy shledáme v nějakém tom komentáři :)

Přečteno: Bond (Svazek) HP/DM

2. dubna 2013 v 10:00 | [ki:ta] |  Přečteno
Děj:Harry a Draco projdou společně dveřmi, na kterých je aktivované kouzlo a to způsobí, že jsou ti dva svázáni, cituji: "zasranou kletbou manželství." Kletba se postará o to, aby byl jakýkoli kontakt s cizí osobou bolestivý a taky o to, že se Draco a Harry od sebe nemůžou moc daleko vzdalovat. Jak to všechno zvládnout? A nezabijí se při společném soužití?

Česká verze: http://hp.kizi.sk/modules.php?name=Preklady&new_topic=41
Nutné se přihlásit na stránce!

Vlastní názor: musím říct, že tohle byla asi ta nejlepší Drarry povídka, kterou jsem kdy četla. Sarkastické poznámky Draca mě dostávaly do kolen a zaručuju Vám, že se rozhodně pobavíte! člověk je napnutý celou dobu, kdy čeká, až si dají první pusu... potom je napjatý, kdy na to konečně vlítnou :D Je to strašný, takové autorky bych nechala zavřít! :D Ne sranda :D Opravdu doporučuji všem, protože tohle stojí za to :)

Přečteno: Rub a líc HP/DM

1. dubna 2013 v 22:13 | [ki:ta] |  Přečteno
Děj: Harrymu začne být nevolno. Nejprve vinní lektvar, který mu byl tajně podstčen, ale nakonec vyjde najevo úplně jiná pravda. Věci se začínají komplikovat, Harryho zdravotní stav se zhoruše a do toho všeho zasáhl osud a rozhodl se, že Harry musí na Draca Malfoye narážet čím dál častěji :)Můj názor: Povídka byla velice čtivá a rozhodně doporučuji všem, kdo rádi čtou HP/DM. Celkový děj je neotřelí a až do poslední chvíle nevíte, jak všechno skončí, což je jedno z dalších plus. Mnoho povídek u mě pohořelo jenom kvůli předvídatelnosti. Mnoho pasáží Vás neskutečně vtáhne do děje a navodí úžasnou atmosféru. Přeji příjemné čtení :)