Březen 2013

IV. layout

19. března 2013 v 18:39 | [ki:ta] |  Layouty
Poslední dobou mi layouty dělají trošku problémy. S photoshopem jsem si sice potykala už dávno, ale múza se rozhodla vzít si dovolenou :) Každopádně se mi tento vzhled webu i přes to všechno nějakým svým Drarry způsobem líbí :) Jestli Vám vadí barva textu, tak řekněte, pokusím se ji spravit :)
Obrázek by: Chouette-e

1. kapitola /VP/

16. března 2013 v 12:00 | [ki:ta] |  Věčné pouto

1. kapitola


"Pan Malfoy umírá, Severusi," ozval se hlas ředitele Bradavické školy, Albuse Brumbála.
"Pane?" nevěřícný tón.
"Včera se zhroutil v chlapeckých ložnicích po návštěvě svých rodičů. Prozatím leží na ošetřovně. Ten chlapec se odmítl stát smrtijedem... Znáte Luciuse, nedokázal se s tím vyrovnat, snesl na Draca kletbu z černé magie."

So real so Canon

10. března 2013 v 11:00 | [ki:ta] |  Covery, obrázky
Tento obrázek není montáž, ale pouhá barevná úprava. Musím se přiznat, že i originální fotka vypadala dost dobře :) Ale nějak se mi nelíbil Tom a jeho obličej. Tak sem to trošku poupravila a jsem s tím spokojená :)
A samozřejmě nesmíme zapomenout na Always :3
Další mé práce můžete najít tady: http://metrixkita.deviantart.com/gallery/42289389

Delicate

9. března 2013 v 21:38 | [ki:ta] |  Covery, obrázky
Už je to delší dobu, co jsem udělala tuto montáž. No jasné, jde dost vidět, že je to upravené, ale i přes to všechno se mi to líbí :D Jsem trošku narcista no :D Stane se :D :)

No ať si říká kdo chce, co chce, pro mě Drarry bude navždy Canon :)
Další mé práce můžu najít tady: http://metrixkita.deviantart.com/gallery/42289389

Přečteno: Tajemství je ve vyprávění HP/DM

8. března 2013 v 17:44 | [ki:ta] |  Přečteno
Děj: Remus Lupin, který byl přijat na post učitele Péče o kouzelnické tvory, si schodou nešťastných náhod nevezme svůj vlkodlačí lektvar a při svém nezvladatelném chování pokouše chlapce z čistokrevné rodiny, Draca Malfoye. Ten mohl skončit s prokousnutým hrdlem skrz na skrz, kdyby na scéně neobjevil Harry Potter a zabránil tak smrti svého rivala. Jak se Draco smíří se svým osudem? A co jsou to vlkodlaší druhové?Můj názor (obsahuje spoilery): Autorka se snaží postavy držet u původních charakterů a příběh je... geniální. Líbí se mi, jak všechno zapadalo do sebe a i když se dal lehce předvídat děj a konec povídky Vám byl jasný už od samého začátku, bylo to hezké. Z té druhé stránky musím bohužel podotknout, že povídka je podle mého uvážení příliš zdlouhavá a vlastně i když jsem přeskakovala texty dlouhé jako A4, nechyběly mi. Je to každého vkus a udělejte si na povídku vlastní názor :)

Už se to blíží :)

7. března 2013 v 19:25 | [ki:ta] |  Blesková informace
Mám jenom strašnou potřebu Vám oznámit, že jsem dopsala čtvrtou kapitolu povídky Věčné pouto :)
Jistě, bude to trvat ještě několik dnů, než ji uložím ve finální podobě, ale jsem prostě nadšená z tohoto úspěchu :)Přečteno: My Maffia HP/DM

7. března 2013 v 15:25 | [ki:ta] |  Přečteno

My Maffia

Děj: Harry tráví prázdniny v Itálii, kde ho, Siriuse, Remuse a Nymfadoru pozvala Narcissa Malfoyová, jakožto Siriusova sestřenice. Narcisa má se Siriusem velice krásný vztah. Po pár dnech ale sídlo navštíví i Draco Malfoy a když uvidí Harryho, začne zápas. Jak se to všechno vyvine?
Můj názor (obsahuje spoilery!): povídka je velice čtivá, což mě upřímně dost překvapilo, protože se zdálo, že patřila k autorovým prvotinám. Trvalo pár hodin, než jsem ji dočetla a musím říct, že to bylo úžasné. Dracovo chování, jízlivé poznámky a do toho všeho Harry zmatený vším, co se kolem děje. Zvlášť perfektní byla část, když oba dva zůstaly na opuštěném ostrově a museli čekat na záchranu. Tato povídka má i svůj druhý díl, který mě bohužel nenadchl tak, jak jsem doufala. Takže Vám o něm bohužel neřeknu vůbec nic. Každopádně doporučuji všem! :)

Přečteno: V nesprávném čase HP/DM

5. března 2013 v 23:00 | [ki:ta] |  Přečteno

V nesprávném čase


Děj: Harry a Draco se probudí v alternativní realitě nebo v budoucnosti, nikdo z nich si není jistý správnou odpovědí. Jsou o sedm let starší, než byli. Svou ztrátu paměti tají. Oba dva ale objeví nové schopnosti, které ale nejsou tak "nové" jak se zdají. Taky se dozví, že jsou pár. Jak se oba dva vypořádají s touto situací? A vrátí se někdy domů?Můj názor (obsahuje spoilery!): Myslím si, že povídka je moc hezky napsaná, i když mi na ní vadilo to, že Harry a Draco okamžitě neřekli Brumbálovi, že nejsou z této přítomnosti. Děj byl víceméně předvídatelný, ale aspoň jsem se těšila na finále :p Autorka se snažila, aby její postavy nebyly příliš OOC, jenže to v takto položených povídkách jde velice těžko. Jestli máte rádi Drarry, rozhodně si touto povídkou zpříjemníte den.
Do komentářů můžete napsat, co si myslíte Vy :)
Kýta

Galerie Drarry

4. března 2013 v 8:11 | [ki:ta] |  Blesková informace
Vítám Vás :) Chci Vám oznámit, že jsem založila Drarry galerii tady na blogu.
Postupně budu doplňovat o další obrázky :) Ale nečekejte ode mě nějaký hrubý Lemon nebo yaoi. :D Takový úchyl sice sem, ale nemusí to všeci vědět :D

Pomalu ale jistě :)

3. března 2013 v 17:09 | [ki:ta] |  Blesková informace
Už pomalu ale jistě dopisuju druhý díl povídky Věčné pouto. Pokusím se ji dopsat co nejdřív a nechat ji obetovat. Konečně byste se mohli dočkat nějakého toho Drarry materiálu :) Doufám, že se Vám můj styl psaní bude líbit. :)
Tak mi drže palce, ať všechno dobře dopadne :)