Kapitolovky

21. ledna 2013 v 21:45 | [ki:ta] |  Informace
Píšu:
Super Junior
Harry Potter
DBSKPár: Harry/Draco
Děj: Draco Malfoy se odmítl stát smrtijedem. Jeho vlastní otec ho proto proklel neznámou kletbou, která Draca připravuje o magii a život samotný. Jediná možnost, jak ho zachránit je, aby mu někdo ve stejném věku daroval kus magického jádra. Dárce se musí schodovat aspoň z 80 %.
Vlastní blbostí se Harry bude muset podrobit testu schod. A následně je donucen projít operací. Přežije Draco Malfoy? Zůstanou jim nějaké vedlejší účinky? To všechno se dozvíte, pokud si přečtete tuto povídku.
Stav: rozepsanáPár: Siwon/Heechul & Hangeng/Heechul
Děj: Korejský Mafián, pravým jménem Kim Heechul porušil pravidla. V mafii to znamená jediné: smrt. Štěstí v neštěstí si ho ale našlo. Pár sekund před zmáčknutí kohoutku do "místnosti smrti" vkročilo několik agentů SME1.
"Kim Heechul nesmí zemřít, má něco, co hledáme."
1. pravidlo, agenti nesmí mít mezi sebou milostný vztah

DOKONČENO

Covery:Život je snadnější, když zavřeš oči.
Pár: Eunhyuk/Donghae
Děj: Eunhyuk 27 letý veterinář, který na své cestě dopráce pomůže přes přechod člověku, co nevidí. Překvapením oba zjistí, že mají v plánu jít stejným směrem.
Stav: Rozepsaná

Pár: Yunho/Jaejoong
Děj: Yunho je zbohadlík, který vlastní grafickou firmu. Na cestě z práce nabere stopaře, který si říká Havran. Je to ještě teenager, který se snaží vydělat peníze prostřednictvím prostituce.
Venku prší, a tak se Yunho smiluje a pozve mladého prostituta k sobě domů.
Stav: Rozepsaná
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama